کوکی یلدایی خانگی در مراسم ختم ملکه انگلیس پخش شد

کوکی‌ها معمولاً تا زمانی که ترد شوند یا به اندازه کافی برای اطمینان از نرمی داخلی پخته می‌شوند. کوکی یلدایی خانگی انواع دیگر کوکی‌ها اصلاً پخته نمی‌شوند.

مانند انواع کوکی‌های کره بادام‌زمینی که از شکلات جامد شده به جای تخم‌مرغ و گلوتن گندم به عنوان چسب استفاده می‌کنند. کوکی‌ها در سبک‌های متنوعی با استفاده از مجموعه‌ای از مواد از جمله شکر، ادویه جات ترشی جات، شکلات، کره، کره بادام زمینی، آجیل یا میوه‌های خشک تولید می‌شوند.

یک نظریه کلی از کوکی ها ممکن است به روش زیر فرموله شود. علیرغم نسب آن از کیک ها و سایر نان های شیرین شده، کوکی تقریباً در تمام اشکال آن، آب را به عنوان وسیله ای برای انسجام رها کرده است.

آب موجود در کیک باعث می شود تا خمیر تا حد ممکن نازک شود، بهتر است حباب هایی که مسئول پف کردن کیک هستند ایجاد شود. در کوکی عامل انسجام به نوعی روغن تبدیل شده است.کوکیروغن‌ها، چه به شکل کره، روغن‌های گیاهی یا گوشت خوک، چسبناک‌تر از آب هستند و در دمای بسیار بالاتر آزادانه تبخیر می‌شوند. بنابراین، کیکی که با کره یا تخم مرغ به جای آب درست می شود، پس از خارج کردن از اجاق بسیار متراکم تر است.

روغن‌های موجود در شیرینی‌ها به جای تبخیر شدن مانند آب در کیک، باقی می‌مانند. این روغن ها حفره های ایجاد شده در حین پخت توسط حباب های گازهای فرار را اشباع می کنند.

این گازها عمدتاً از بخار بخار شده از سفیده تخم مرغ و دی اکسید کربن آزاد شده با گرم کردن بیکینگ پودر تشکیل شده اند. این اشباع جذاب‌ترین ویژگی کوکی‌ها و در واقع همه غذاهای سرخ‌شده را از نظر بافتی ایجاد می‌کند.

تردی اشباع شده با رطوبت (یعنی روغن) که غذایی را که در آن خیس کرده است خیس نمی‌کند. با فراگیر شدن سفرهای جهانی در آن زمان، کوکی ها به یک همراه طبیعی تبدیل شدند، معادل مدرنیزه شده از کیک های مسافرتی که در طول تاریخ استفاده می شد.

یکی از محبوب‌ترین کوکی‌های اولیه که به‌خوبی سفر می‌کرد و در هر قاره‌ای با نام‌های مشابه شناخته می‌شد، کلوچه‌ای بود، یک کلوچه نسبتاً سفت که عمدتاً از آجیل، شیرین‌کننده و آب درست می‌شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.