کشمش سبز کارتونی کودکان شما را خلاق می کند

همان طور که می دانید کشمش سبز کارتونی انگور خشک را می توان به طرق مختلف در آشپزخانه استفاده کرد و در هر سوپرمارکتی موجود است.

میوه های خشک چه در ترکیب تریل، موسلی، بارها یا محصولات پخته شده تازه، در بسیاری از غذاها یافت می شود. در طول فصل کریسمس، استولن طعم بی‌نظیر خود را می‌گیرد.

رول های کشمشی بدون مواد خوشمزه کار نمی کنند و بسیاری از دسرها، سالادهای میوه یا اسموتی ها فقط با کشمش به چیز خاصی تبدیل می شوند.

اما نه تنها دسرها از این میوه سود می برند. بسیاری از غذاهای گوشتی یا ماهی با طعم متمایز انگور خشک گرد می شوند. این میوه اغلب در غذاهای شور بخصوص در کشورهای عربی استفاده می شود.

گیاهخواران و وگان ها نیز از بسته انرژی کوچک قدردانی می کنند. به ویژه سلطان ها پروتئین گیاهی را فراهم می کنند که برای رژیم غذایی بدون گوشت ضروری است.

فرآیند تولید برای تهیه کشمش از انگور به آفتاب زیاد و حتی دما نیاز دارید. پس از رسیدن انگور، آن را برداشت کرده و در زیر آفتاب روی قفسه های به اصطلاح خشک کن قرار می دهند.کشمش

انگورها قبل از خشک شدن درمان می شوند، تمام انگورهای دیگر مستقیماً به خشک شدن می روند.انگور فقط زمانی برداشت می شود که تقریباً بیش از حد رسیده باشد.

برخلاف سایر انواع میوه، انگور نمی رسد. بنابراین آنها باید زمانی برداشت شوند که قند کافی تشکیل شده باشد که طعم میوه ها را شیرین می کند.

انگورها یا با دست چیده می شوند یا با استفاده از دستگاه دروگر از درختان انگور می چینند. با تکان دادن ملایم، میوه های رسیده در ظروف جمع آوری می افتند و سپس می توانند خشک شوند.

ماشین آلات برداشت عمدتا برای برداشت استفاده می شود. هنگامی که میوه ها روی تاک خشک شدند، به راحتی می توان آنها را تکان داد و جمع کرد.

اگر میزان آب میوه روی تاک 95 درصد باشد، پس از فرآیند خشک کردن به 15 درصد کاهش می یابد. پس از خشک شدن میوه، به کارخانه ای می رود که در آنجا میوه ها تمیز و دسته بندی می شوند.

سنگ ها روی تکان دهنده های الک دسته بندی می شوند و توت های خشک شده از ساقه هایشان جدا می شوند. به خصوص توت های کوچک در این بازرسی مرتب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.